Вас вітає мережа магазинів Midea Idea

Розширена гарантія 5 років

Про нас

midea.cn.ua– це чернігівський спеціалізований інтернет – магазин, що входить до складу мережі магазинів Midea та Idea.

Midea та Idea - це два китайські гіганти з виробництва кліматичної техніки, котрі на протязі більше 50 років створюють якісну техніку для комфортного життя. 

Кліматичне обладнання від Midea та Idea популярне у всьому світі своєю надійністю та бездоганною роботою, проте недобросовісні продавці та не сертифіковані «спеціалісти» ставлять під загрозу репутацію бренду. Нашу мережу магазинів обслуговує відома в Україні компанія - Альянс Клімат. Це означає, що з нами ви отримаєте не лише кваліфікаційну консультацію, а й чудовий оперативний сервіс від висококласних спеціалістів.

Обслуговування

Кондиціонери Midea та Idea: від побутових спліт-систем до промислових систем на midea.cn.ua
Кожен клієнт, роблячи замовлення в нашому інтернет-магазині, може бути впевнений в оригінальності кліматичної-техніки Midea та Idea. Продаж відбувається тільки оригінальної продукції. Ми надаємо всі гарантії якості від виробника. При необхідності надаємо всі необхідні сертифікати.

Спеціалісти компанії «Альянс Клімат» забезпечать не тільки кваліфікаційний монтаж, але і подальше обслуговування. У випадку виходу із ладу кліматичної техніки, професіонали зроблять необхідний ремонт будь-якої складності.

Надається розширена гарантія - 5 років, а також безкоштовна доставка по всій Україні.

Все необхідне в одному місці!